ПРЕКИНУВАЧ 1-0-2 ЦРВЕН

Прекинувач

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004882 Категорија

Опис

Прекинувач 16A 250V AC 20A 125V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра