Kraen Prekinuvac so poluga 5A/250v 28mm

Прекинувач

50 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008283 Категорија

Опис

5А 250V AC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра