ПРЕКИНУВАЧ 0-1 ЦРВЕН СО СИЈАЛИЧКА ПРАВОАГОЛЕН

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005274 Категорија

Опис

Прекинувач 20А 125V AC 16A 250V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра