ПРЕКИНУВАЧ 0-1 ЦРВЕН СО СИЈАЛИЧКА ПРАВОАГОЛЕН МИНИ

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004668 Категорија

Опис

Прекинувач 6А 250VAC 10A 125VAC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра