mk Macedonian

Прекинувач 0-1 2х3А 3 контакти

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004153 Категорија

Опис

• Боја: Црвена
• Верзија: 250 V – 2*3A
• Димензии: 13.2 x 12.7mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра