ПРЕКИНУВАЧ ТС-12

Прекинувач

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002160 Категорија

Опис

Product description

rating: 3 A / 250 VAC
6 tags – DPDT
Miniature

General information

rating: 3 A / 250 VAC
6 tags – DPDT
Miniature

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра