ПРЕКИНУВАЧ ТОГЛЕ СО 3 КОНТАКТИ ОН-ОФ

Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005846 Категорија

Опис

10A 125VAC

6A  250VAC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра