ПРЕКИНУВАЧ ТОГЛЕ СО 6 КОНТАКТИ ОН-ОФ

Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003371 Категорија

Опис

Прекинувач 10A 125VAC 6A 250VAC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра