ПРЕКИНУВАЧ СОНИ-ВЕСТЕЛ ЗА ТВ

Прекинувач

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003381 Категорија

Опис

Прекинувач за телевизор. 10А/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра