Прекинувач – Switch on/off IC-134E

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002921 Категорија

Опис

Прекинувач 6A 250VAC .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра