Прекинувач 1-0-2 15A 220V

Прекинувач

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003672 Категорија

Опис

Прекинувач 250 V – 6A Димензии: 21.5x15mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра