Прекинувач – Prekinuvac Okrugli 0-1 6A Crna Boja

Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003204 Категорија

Опис

Прекинувач 6A 250V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра