ПРЕКИНУВАЧ ОГ СЕРИСКИ

Прекивувач

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003067 Категорија

Опис

Прекинувач ОГ 10A/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра