ПРЕКИНУВАЧ НАИЗМЕНИЧЕН МЕТАЛКА

Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002265 Категорија

Опис

10А/250V ~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра