Прекинувач – Prekinuvac 0-1 6A 220V Okrugli

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003740 Категорија

Опис

Прекинувач 6А/220V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра