ПРЕКИНУВАЧ МСВ-084 ЗА ТВ

Прекинувач

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005473 Категорија

Опис

Прекинувач 10А/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра