ПРЕКИНУВАЧ ЗА СТОЛНА ЛАМПА 6A

Прекинувач

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002655 Категорија

Опис

Прекинувач 6A/ 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра