Прекинувач 1 поле 1 поле Тастер 2х10А 6 контакти

Прекинувач

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003064 Категорија

Опис

Прекинувач 2х10А 6 контакти

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра