ПРЕКИНУВАЧ КИП СО СС ПРЕМИЕР

Прекинувач

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005831 Категорија

Опис

Прекинувач 16A, 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра