Прекинувач – Mrzlivec 3A/250V

MRZLIVEC

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008282 Категорија

Опис

Прекинувач Мрзливец2A / 250V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра