ПРЕКИНУВАЧ ДУПЛИ ЦРН МИНИ 1-0-2

Прекинувач

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004806 Категорија

Опис

Прекинувач 6A 250V AC 10A 125V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра