Switch ON/OFF Double Black IC-102

Прекинувач

60 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003466 Категорија

Опис

20A 125V AC

16A 250V AC

  • Dual
  • Illuminated
  • lensed
  • Quality

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра