Сигнална Сијалица – W8-12131 SWITCH SINGLE+RED LAMP

Прекинувач

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003065 Категорија

Опис

Сигнална Сијаличка 15А/250V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра