ПРЕКИНУВАЧ В8-12109 SWITCH ON/OFF 2P GREEN

Power Switch Original Part Number R210-1C5L-BGZNWC-A

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005839 Категорија

Опис

Switch on/off, 2p, 16A, green

Material Plastic / Metal
Colour Black
Original part number R210-1C5L-BGZNWC-A
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра