ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА СВЕТЛО ЕЛГРО

Потенциометар

540 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002569 Категорија

Опис

Приклучен напон: 230V, 50Hz Mоќност: max 800W Струја: 3.6A Осигурувач: 4A, брз

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра