ПОК КАНАЛ 40Х25

Пок канал

115 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004184 Категорија

Опис

Цената е за 2м

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра