ПОК КАНАЛ 25Х25 САМОЛЕПЛИВ

Пок канал

115 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003998 Категорија

Опис

Цената е за 2м

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра