ПОК КАНАЛ 16Х16 САМОЛЕПЛИВ

Покривачки Канали

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005717 Категорија

Опис

Цената е за 2м

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра