ПЛАСТИЧНО ФЛЕКСИБИЛНО ЦРЕВО БЕТОН Ф26

Црево за бетон

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002264 Категорија

Опис

Ф26

Цената е за еден метар

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра