ПЛАСТИЧНО ФЛЕКСИБИЛНО ЦРЕВО БЕТОН Ф23

Црево за бетон

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002263 Категорија

Опис

Ф23 Цената е за еден метар

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра