mk Macedonian

ПЛАСТИЧНО ФЛЕКСИБИЛНО ЦРЕВО БЕТОН Ф20

Црево за бетон

12 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002681 Категорија

Опис

Ф20

Цената е за еден метар

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра