МРЗЛИВЕЦ 10А-250В

Меѓугајтански Прекинувач

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003131 Категорија

Опис

Прекинувач – Мрзливец 10A-250V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра