ЛЕПЛИВА ТРАКА 15ММ ТЕРМО СПРОВОДЛИВА

15ММ

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101040 Категории ,

Опис

Ширина: 15mm Дебелина: 0.08mm Должина: 50m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра