Прекинувач – Kraen Prekinuvac so Poluga Z-15GW-B

Краен Прекинувач

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010230 Категорија

Опис

Прекинувач 1/8HP125VAC 1/4HP250VAC 15A/250V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра