КРАЕН ПРЕКИНУВАЧ ПЛАСТ.ТРКАЛЦЕ ПОД АГОЛ ВО ДВА ПРАВЦИ

Прекинувач

445 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004805 Категорија

Опис

Краен Прекинувач Ui..300V Uimp..2.5kV 240V ~ 3A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра