КЛЕМА ТБ-2512

Клема

95 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002586 Категорија

Опис

600V 25A 12P

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра