Редни Клеми (Лустер) 2.5-4mm2 Термо Mutlusan 015 094 170001

Лустер Клеми

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002585 Категорија

Опис

Редна Клема 2.5-4мм2 ТЕРМО

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра