КАЛИБРИРАЧКИ ПРСТЕН 63А

VDIII 63A

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003177 Категорија

Опис

Калибрирачки прстен за патрон 63А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра