КАЛИБРИРАЧКИ ПРСТЕН 50А

VDIII 50A

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008285 Категорија

Опис

Калибрирачки прстен за патрон 50А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра