КАЛИБРИРАЧКИ ПРСТЕН 35А

VDIII 35A

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003156 Категорија

Опис

Калибрирачки прстен за патрон 35А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра