КАЛИБРИРАЧКИ ПРСТЕН 20А

VDII 20A

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004249 Категорија

Опис

Калибрирачки прстен за патрон 20А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра