КАЛИБРИРАЧКИ ПРСТЕН 16А

VDII 16A

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004248 Категорија

Опис

Калибрирачки прстен за патрон 16А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра