КАБЕЛ ППЈ 4Х0.75

Кабел (во котур)

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003735 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја Лицнаст 4 x 0.75mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра