КАБЕЛ ППЈ 3Х2.5

Кабел (во котур)

75 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003101 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја Лицнаст 3 x 2.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра