КАБЕЛ ППЈ 3Х1.5

Кабел (во котур)

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003099 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја Лицнаст 3 x 1.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра