КАБЕЛ ППЈ 2Х1.5

Кабел (во котур)

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004700 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја Лицнаст 2 x 1.5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра