КАБЕЛ ПГП 5Х2.5

Кабел (во котур)

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003103 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја полн пресек 5Х2.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра