КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2Х1ММ

Кабел (во котур)

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003104 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за звучници 2 x 1 mm2 .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра