ИНДИКАТОР ХОРИЗОНТАЛЕН НОПАЛ

Индикатор за купатило

360 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002851 Категорија

Опис

Индикатор за купатило. 16A/250V~ IEC 60669-1

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра