Прекинувач – Switch 0-1 6A 2K 220V White

Switch

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004543 Категорија

Опис

Прекинувач6A 220V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра